Zimná brigáda v MŠ Sluníčko

V sobotu dne18.1.2020 jsme se sešli i s rodiči na školkové zahradě. Bylo potřeba pomoci s vyvážením drnů kolem vnější i vnitřní strany plotu, které pracně během ledna odhrnul a vykopal náš pan školník Pavel. Taktéž se mu povedlo odborně ostříhat vrbové stavby, z čehož byly celkem velké hromady proutků. Paní ředitelka oslovila pana Žilíka (má u nás v obci kompostárnu), který byl tak hodný a přistavil nám kontejner. Přestože ráno krásně zapršelo, počasí se kolem desáté umoudřilo a práce nám šla pěkně od ruky. Ženská část brigádníků plnila drny do koleček, aby mužská část měla co odvážet. Odnést tři hromady proutků již byla legrace. A přestože trošku mrzlo, zahřáli jsme se prací a pak za odměnu i u ohníčku, kde jsme si opekli buřtíky.

Zimná brigáda v MŠ Sluníčko 1Zimná brigáda v MŠ Sluníčko 1Zimná brigáda v MŠ Sluníčko 1Zimná brigáda v MŠ Sluníčko 1Zimná brigáda v MŠ Sluníčko 1