Zeleninová chutná zvířátka

Zeleninovo sýrová chutná zvířátka

Děti měly chuť krájet zeleninu, dokonce si samy přinesly z domova ingredience, ani se paní učitelky s rodiči nedomlouvaly, děti samy požádaly své rodiče. Přemýšlely, co ze zeleniny vyrobit. Už si vyzkoušely výrobu pomazánky, štrúdly, zdravé bonbony a různé saláty, tak vymyslely zvířátka, na kterých si potom pochutnají. Omyly zeleninu, krájely, mazaly, ochutnávaly, skládaly suroviny k sobě a na sebe, až vznikla představa kočičky a medvěda. Nepořádek po sobě uklidily jako správní kuchaři a potom: „S chutí do toho!“

Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1Zeleninová chutná zvířátka 1