Zdravý odpočinek ve tmě

4. 2. 2024

Velké až obrovské poděkování patří zřizovateli naší školky OÚ Veltěže, kdy osobně děkujeme paní starostce Věře Posledníkové a panu místostarostvi Jaroslavu Henzlovi. DĚKUJEME. Věděli jste? Jednou z věcí, která se velmi často opomíjí, je spánek ve tmě. Naše tělo je totiž nastaveno tak, aby na tmu reagovalo přirozenou produkcí hormonu spánku melatoninu. Právě tento hormon je následně odpovědný za odpočinek a relaxaci celého organismu. V ložnici by neměla problikávat žádná světla, diody, ani displeje. Byť se to může zdát jako nepodstatný zdroj světla, skutečně to může hrát poměrně zásadní roli. Co je však daleko důležitější, je zabránit přístupu světla zvenku. Díky instalaci nových, krásných a barevných rolet máme perfektní tmu pro dopolední a klidný odpočinek či spánek našich nejmenších. Tyto látkové rolety velmi efektivně blokují pronikání světla a zajišťují maximální komfort pro dětský spánek ve školce.

Zdravý odpočinek ve tmě  1Zdravý odpočinek ve tmě  1Zdravý odpočinek ve tmě  1