Zdraví Broučci :-)

Zdraví broučci Děti v době karantény plnily společně s rodiči úkoly spojené s tématem hmyzu v trávě. Na děti čekala jedna zcela netradiční činnost. Za pomoci a dohledu rodičů připravovaly zdravou svačinku – zdravé broučky. Příprava byla zároveň i zábava, děti krájely, aranžovaly, poznávaly a ochutnávaly. Při výrobě a zdobení pojmenovávaly ovoce a zeleninu. Některé vitamíny si samy vypěstovaly a sklidily. Nakonec vytvořené broučky, šneky a housenky pojmenovaly a snědly????. Nechte se inspirovat a dobrou chuť přeje třída Včeliček.

Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1Zdraví Broučci :-) 1