Zdravější alternativa lívanců na kroužku vaření

Naše děti mají možnost jednou za 14 dní navštěvovat kroužek vaření, který vede naše paní kuchařka.

Po absolvování webináře "Jak se obejít bez cukrovinek v mateřské škole" jehož tématem byla školivost cukru se paní kuchařka rozhodla, že si s dětmi připraví jimi tak oblíbené lívance, ALE zdravěji a bez užití cukru jako takého. Cukr děti nahradily banány a mouku ovesnými vločkami. Hotový pokrm ozdobily bílým jogurtem a kapkou medu. I bez cukru dětem táááááááááááááááááááááááákhle moc chutnalo, že nezbylo vůbec nic a ještě bylo málo :).