Zdravé zoubky, krásný úsměv

Dnes jsme k příležitosti SVĚTOVÉHO DNE ÚSTNÍHO ZDRAVÍ navštívili SZŠ a VOZŠ ve Znojmě, kde si pro nás studenti z vyšších ročníků připravili vzdělávací akci „ Jak pečujeme o naše zoubky“

Děti se seznámily se zásadami správné ústní hygieny, kolik máme zubů, co jim prospívá a co naopak škodí. Všechny děti se aktivně zapojovaly do činností a na modelu si vyzkoušely čištění zubů s velkým kartáčkem.

Za odměnu si odnesly diplom a malý dáreček.

Teď už všichni víme, že o zoubky se musíme starat každý den, abychom se na sebe mohli krásně usmívat.

Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1Zdravé zoubky, krásný úsměv 1