Zdravé pomazánky dětem chutnají

20. 3. 2019
Základní škola Oskol Kroměříž

V rámci tohoto projektu jsme si ve třídě uspořádali soutěž o zdravou chutnou pomazánku, kterou žáci připraví. Sešlo se celkem 10 pomazánek a porota složená ze žáků třídy a paní učitelky neměla lehkou práci. Ochutnávala se pomazánka vajíčková s jogurtem, avokádová, mrkvová, sýrovo-česneková, cizrnovočočková, oříšková, vajíčková s pažitkou, ředkvičková, tuňáková a papriková. Všechny pomazánky byly velmi chutné a dobré. Jak to dopadlo? Na 1. místě nejvíc chutnaly dvě pomazánky – avokádová a ředkvičková, na 2. místě tuňáková a na 3. místě vajíčková s pažitkou. Po soutěži rozdala paní učitelka rohlíky a všichni žáci ve třídě vzorky pomazánek snědli, někteří je nikdy nejedli a tak ani neví, že co je zdravé může být i dobré.

Shodli se však na tom, že by jim takové pomazánkové svačiny do školy moc chutnaly.

Alena Machalová a žáci 5.C

Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1Zdravé pomazánky dětem chutnají  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací