Zdravé muffinky v lesní školce

V říjnu byla v Lesní mateřské škole na návštěvě maminka jedné naší holčičky. Maminku jsme pozvali zcela záměrně, protože peče dokonalé zdravé muffiny. A nám se ji podařilo přesvědčit, aby je s dětmi upekla i ve školce. Maminka nám dokonce i recept prozradila a tak si můžeme muffinky péct všichni doma. Dětem dobrota nejen chutnala, ale také se aktivně zapojili při pečení. Děti smíchaly tyto suroviny: zralé banány, mandlová mouka, sušené ovoce, strouhaný kokos, vajíčka a jedlá soda. Směsí se náplní formičky a pak už se jen nedočkavě čeká u trouby, až bude vše dozlatova upečené. Dobrou chuť!

Zdravé muffinky v lesní školce 1Zdravé muffinky v lesní školce 1Zdravé muffinky v lesní školce 1Zdravé muffinky v lesní školce 1