Zdravá pizza

1. 4. 2022
Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

V pátek si věkově mladší děti ze třídy Berušky a Kytičky samy připravily a upekly pizzu z mrkve a ovesných vloček. Na pizzu si mohly dát libovolné množství sýru a cukety. Nahlédly také do kuchyně a podívaly se, jak se pizza peče. Zdravou svačinku si děti vychutnaly odpoledne:).

Ve třídě Ježečků, kde jsou děti věkově starší si pizzu připravily nejen pro sebe, ale i pro kamarády ze třídy Medvídků. Během dopolední činnosti strouhaly mrkev a cuketu, tvořily mini pizzy, které sypaly sýrem. Některé děti byly při odpolední svačince překvapené, že pizza vypadá a chutná jinak, než jak ji znají. A podle toho jim i chutnala, resp. nechutnala. Ale od toho zkoušení nových pokrmů je. 

Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1Zdravá pizza 1
Zpět na výpis