Zážitkové vaření

O pololetních prázdninách jsme ve spolupráci se Skutečně zdravou školou uspořádali zážitkové vaření ve školní jídelně. Zúčastnili se i kuchaři a kuchařky ze ZŠ Markvartice a Školní jídelny Benešov nad Ploučnicí. Zkušený lektor pan Michal Křepelka předvedl jednoduché, rychlé a zdravé řešení přípravy pokrmů s využitím přírodního dochucování. Předal všem účastníkům praktické rady a své zkušenosti z provozu školního stravování. Účastníci si odnesli mnoho zajímavých a užitečných informací. Všem se společně strávený čas velmi líbil a přinesl mnoho a mnoho nového. Ze slov účastníků vyplývá, že se jednalo o první takovou zkušenost a určitě by rádi zase někdy zopakovali.O pololetních prázdninách jsme ve spolupráci se Skutečně zdravou školou uspořádali zážitkové vaření ve školní jídelně. Zúčastnili se i kuchaři a kuchařky ze ZŠ Markvartice a Školní jídelny Benešov nad Ploučnicí. Zkušený lektor pan Michal Křepelka předvedl jednoduché, rychlé a zdravé řešení přípravy pokrmů s využitím přírodního dochucování. Předal všem účastníkům praktické rady a své zkušenosti z provozu školního stravování. Účastníci si odnesli mnoho zajímavých a užitečných informací. Všem se společně strávený čas velmi líbil a přinesl mnoho a mnoho nového. Ze slov účastníků vyplývá, že se jednalo o první takovou zkušenost a určitě by rádi zase někdy zopakovali.

Zážitkové vaření 1Zážitkové vaření 1Zážitkové vaření 1Zážitkové vaření 1Zážitkové vaření 1