Zapojování dětí do přípravy pokrmů

8. 2. 2021

Od druhého pololetí tohoto školního roku jsme se s Akční skupinou rozhodli zapojit předškolní děti do příprav jídla. Samozřejmostí je dodržení všech hygienických podmínek. Dne 8. 2. 2021 předškoláci pomáhali paní kuchařce při přípravě odpolední svačinky. Mazali chléb pomazánkou, kterou si sami připravili z lučiny a másla. Dále krájeli papriku a chléb s ní ozdobili. Moc si to užívali a těší se na další spolupráci s paní kuchařkou při přípravě jídla pro své kamarády.