Zamykání školní zahrady

25. 10. 2023

Včera jsme s pomocí rodičů a dětí připravili na zimu školkovou zahradu. Rodiče se zapsali do jednotlivých center činností a pak už se pilně pracovalo i za lehkého deště. Brousily se a natíraly venkovní prvky (lavičky, stolečky, vyvýšený záhon), zasadil se darovaný fíkovník, vyčistil se bosochodník i skalka a hrabalo se listí. Pohoštění v podobě sušenek z červené řepy a jablkového závinu napekly děti v dopoledních hodinách. Akce se i přes nepřízeň počasí povedla a všem zúčastněným moc děkujeme.