Založení bylinkové zahrádky

Naše úspěšné třídní zahradničení nás přivedlo myšlence založit si vlastní bylinkovou zahrádku na školní zahradě. Nejdříve jsme vybrali vhodné místo a poté se děti pustily do práce a za chvilku bylo místo trávy rozorané políčko. Paní učitelka Šárka nám donesla ze svojí zahrádky bylinky: mátu, meduňku, pažitku a libeček. Potom jsme si dětmi povídali o tom, na co kterou bylinku využijeme. Na zahrádku jsem si ještě zasadili předpěstované kouzelné fazolky a předpěstované slunečnice. Tak a teď už potřebujeme jen hodně sluníčka, aby nám to všechno krásně rostlo!