Zahradničení a rybízová marmeláda

21. 7. 2021
Soukromá mateřská škola Veselá opička s.r.o.

Po vydatném dešti a vysvitlém sluníčku potřebovala naše zahrádka trošku péče. Společně s dětmi jsme se tedy pustili do vytrhávání plevele ze všech záhonů. Po té přišlo na řadu sbírání malin, jahůdek a rybízu a to nejen do pusy, ale i do misek. Nakonec jsme si s dětmi vyrobili ze sesbíraných plodů domácí marmeládu, kdy si každé dítko odneslo malou skleničku domů.

Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1Zahradničení a rybízová marmeláda 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací