Zahradní slavnost

22. 6. 2017

Zahradní slavnost aneb Pod kloboukem je mi skvěle

Na závěr školního roku jsme uspořádali v prostorách naší školní zahrady obrovskou zahradní slavnost pro děti a jejich rodiče. Celá akce se nesla ve sportovním duchu a byla zaměřena především směrem ke zdravé stravě. Děti se pochlubily nápoji, které byly dochuceny bylinkami, které samy na zahradě vypěstovaly, dále zde byly k ochutnání různé pomazánky a dokonce marmelády, které pod vedením paní učitelky děti také samy uvařily. Všichni se celý rok pečlivě starali o záhonky a mohli se pyšnit opravdu skvělými výpěstky.

Rodiče i děti si celou akci velmi pochvalovali a mnozí se zdrželi až do večerních hodin.

Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1