Zahrada, která učí

21. 9. 2017

Ekocentrum Zahrádky, lektor pan Kříž, Kolodějova zahrada života a nadšený pedagogický sbor, to vše s milou návštěvou paní Kallmünzerové. To jsou osoby a obsazení skvělého představení, které se odehrálo 18. září. Naučili jsme se, jak využít naši zahradu při výuce. Výklad byl tak poutavý, že se učitelé s chutí rozbíhali po zahradě, aby plnili zadané úkoly. Soutěživost a elán by jim mohly závidět i děti. Super akce, vřele doporučujeme všem... Ani jsme se nenadáli a pětihodinový seminář byl u konce. Kéž by tak rychle utíkala i jiná školení...

Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1Zahrada, která učí 1