Žáci ze ZŠ Oskol Kroměříž pomáhali ve Zlínské ZOO

11. 12. 2018
Základní škola Oskol Kroměříž

Žáci si rozdělili úkoly a spolupracovali jako jeden tým, díky čemuž zvládli práci rychle a efektivně. Za svou píli si vysloužili nejen procházku v zoologické zahradě, ale také program v pavilonu rejnoků s výkladem a možností krmení. Žáci měli možnost dozvědět se mnoho informací o správné výživě zvířat, jejíž pravidla jsou u jednotlivých druhů velmi odlišná. 

 Vše měli naši žáci zdarma jako projev poděkování zoologické zahrady. Jako základní škola jsme velmi rádi za možnost pomoci Zoo Lešná s provozem a jak pravili sami žáci: "Už teď se těšíme na další spolupráci!".

Žáci ze ZŠ Oskol Kroměříž pomáhali ve Zlínské ZOO 1Žáci ze ZŠ Oskol Kroměříž pomáhali ve Zlínské ZOO 1Žáci ze ZŠ Oskol Kroměříž pomáhali ve Zlínské ZOO 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací