Za zvířátky a sluníčkem
Letošní poslední výlet za zvířátky patřil do našeho za mého Zooparku Zelčín, kde již v minulosti proběhla i naše školka v přírodě. Tentokrát ovšem šlo o příjemnou návštěvu plnou zvířátek, úsměvu i sluníčka. Nechybělo ani ledové a mokré osvěžení. Kontaktní místa nás baví a děti si to nesmírně užívají.





























