Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž

14. 3. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Trvale udržitelný rozvoj náleží k pojmům již obecně známým a stále častěji citovaným a používaným ve školství. Zahrnuje znalosti a postoje týkající se přírody, krajiny, života a životního prostředí a dovednosti v jejich ochraně.

Také v naší škole se snažíme vystavět základy k odpovědnému chování dětí v dalším životě. U menších dětí začínáme se seznámením s problematikou třídění a recyklace odpadů. Snažíme se je nadchnout pro větší zájem o ochranu životního prostředí a chceme, aby pro ně třídění a recyklace byly přirozenou součástí života.

Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1Vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji na ZŠ Slovan Kroměříž 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací