Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice

Minulý týden jsme přijali pozvání MŠ Dobroměřice. Prohlédli jsme si jejich třídy, školní kuchyni i zahradu. Měli jsme možnost vidět, jak probíhá dopolední činnost dětí a vyměnili si poznatky a tipy v plnění programu Skutečně zdravé školy. Velmi nás zajímal elektrický kompostér, po kterém už nějakou dobu toužíme – konečně jsme ho zde mohli vidět naživo a jen nás to utvrdilo v tom, že ho opravdu chceme a potřebujeme, abychom mohli zpracovávat veškeré zbytky z kuchyně a ještě získávali perfektní hnojivo pro naši velkou zahradu.

Na oplátku přijeli zástupci z Dobroměřic tento týden na návštěvu k nám a těší nás, že jsme se také mohli podělit o své zkušenosti – třeba co se týče zahrady :-). Do Dobroměřic odjelo pár žížal kalifornských z našich zaběhnutých vermikompostérů.

Těšíme se na další návštěvy, třeba i s dětmi!

Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice 1Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice 1Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice 1Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice 1Vzájemná návštěva s MŠ Dobroměřice 1