VÝZVA: MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM!

13. 10. 2020

VÝZVA: MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM! Jak uplatňujeme tuto zásadu v naší školce? Děti si samy určují velikost porce, mají možnost jídlo předem ochutnat, využíváme zbytků ovoce a zeleniny pro výrobu zdravých nápojů, kompostujeme biologický odpad. Jídlo si servírují, pomáhají při prostírání a úklidu po jídle. Naše děti znají cestu potraviny na jídelní stůl a dokáží ocenit práci, která byla po celé cestě vynaložena. Jezdíme na farmu, chodíme pomáhat na pole kamarádce Kačce, která pak pro nás dodává ovoce a zeleninu. PRO NÁS JE PŘÍPRAVA JÍDLA A STOLOVÁNÍ RADOSTÍ.

VÝZVA:  MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM! 1VÝZVA:  MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM! 1VÝZVA:  MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM! 1VÝZVA:  MILUJEME JÍDLO, NEPLÝTVÁM! 1