Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň

Obec Údlice připravila sázení stromů, do kterého přizvala místní spolky, organizace i jednotlivce. Rádi jsme se zapojili také, zaměstnanci školy, rodiče i děti. Vysadili jsme slivoň, které se dobře daří. Na akci se podílelo i místní Zahradní centrum Škuta, které zapůjčilo bagřík na vyhloubení jam. A pak už přišli místní a dali se chutě do práce. Obec nechala vyrobit i cedulky, které značí, kdo který strom vysadil. Zanecháváme tak všichni užitečnou stopu v krajině. A to nás těší.

Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1Vysadili jsme další strom, tentokrát slivoň 1