VÝLET NA FARMU

18. 10. 2021
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

S dětmi jsme vyrazili na farmu Hvězda.

Na začátku prohlídky se děti posilnily svačinkou. Zbytky ovoce nabídly ovečkám, které se v blízkosti pásly. Farmou nás provedla milá paní, která děti seznámila s prostředím i se všemi hospodářskými zvířaty. Viděli jsme ovce, poníka, králíky, slepice, husy, kachny i krůty. Děti tak poznaly nejen zvířata na živo, ale také, kolik úsilí a práce je potřeba jim a celé farmě věnovat.

Součástí farmy je také rozsáhlý sad s ovocnými stromy, keři i vinou révou a zeleninové záhony. Dostali jsme dýni, která nám bude zatím zdobit šatnu a později ji s dětmi zužitkujeme. Máme z farmy spoustu zážitků a těšíme se na další návštěvu.razili na farmu Hvězda.

VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1VÝLET NA FARMU 1