Voda je život

10. 6. 2021
Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

Spolu s paní asistentkou jsem se zúčastnila online konference Voda je život. Ta v nás vzbudila ambice přivést děti od slazených pitíček, které si nosí do školy z domu, ke konzumaci vody neslazené nebo s přídavkem ovoce či bylinek. Do třídy jsme přinesly džbánky a nádoby na vodu, obstaraly jahody, citron a mátu. S dětmi jsme si povídaly o příznivých účincích správného pitného režimu. Společně jsme pak připravily, dle chutí dětí, zdravé nápoje. Teď si budeme držet palce, aby náš plán vyšel J.

Voda je život 1Voda je život 1Voda je život 1Voda je život 1Voda je život 1