Vitamíny pro zvířátka

Celé dva týdny jsme si v žabičkách povídali o zvířátkách v lese. Téma jsme zakončili krásnou procházkou ke krmelci v Suchohrdlech. Díky aktivním rodičům jsme nasbírali přes 12 kg ovoce a zeleniny, které děti nakrájely a pro zvířátka ve třídě nachystaly. Krmelec byl po našem příchodu plný sena, my ho krásně ozdobili a děti hřál dobrý pocit, že ty jejich nakrájené dobroty zvířátka opravdu ochutnají. Za odměnu jsme si i my ochutnali ovoce a zeleninu.

Paní učitelka Nikča nám ukázala její oblíbenou vyhlídku na naše krásné město Znojmo. Celý výlet byl pro děti zážitkem a už teď víme, že se příště zase vydáme na nějaké zajímavé místo. .