Velikonoční Jarmark v MŠ Sluníčko Dukelských hrdinů

Dne 27.3.2024 proběhl na zahradě naší MŠ v Dukelských hrdinech Velikonoční jarmark, který měl velký úspěch! Na rodiče zde čekalo zdravé pohoštění ve formě zdravých pomazánek, které se objevují i na jídelníčku dětí, takže měli rodiče možnost ochutnat, co dětem ve školce paní kuchařky připravují. O pohoštění se postaraly i naše děti, které spolu ve třídě připravily listové šneky, velikonoční linecké cukroví nebo zdravou bábovku. Po zahájení si rodiče mohli s dětmi prohlédnout výrobky od dětí a rodičů a některé si i koupit. Největší úspěch měla vyrobená slunečnice, kterou vyrobila holčička ze třídy Soviček s její maminkou, a také výrobky ze třídy Veverek, kde děti vyrobily dřevěné zajíčky. Na děti čekala i překážková dráha, házení na cíl nebo skákání v pytli. Úspěch měla i společná dílnička, kde si rodiče s dětmi vyrobili zápich ve formě vajíčka, které si ozdobili dle své fantazie. Jarmark považujeme za úspěšný a už se těšíme na další rok!