Ve zdravém těle, zdravý duch

26. 2. 2024

Naše MŠ Slavíkova dbá na správnou výživu, zdravé stravování a zdravý životní styl našich dětí, ale také na jejich pohybové aktivity.

V letošním školním roce 2023/2024 stejně jako loni se děti zůčastnily plaveckého kurzu v zařízení "CRABÍK" Poruba.

Zde měly nejen plavecký výcvik, ale také zdravé saunování.

Na začátku února získaly lyžařské dovednosti během týdenního kurzu v areálu "SKALKA".

Navštěvovaly také Fitko pro děti na Hlavní třídě, kde si vyzkoušely různé druhy pohybů, cvičení přes překážky i soutěživé hry.

Velmi oblíbené u dětí je i opakované bruslení na stadiónu "SAREZA" Poruba pod vedením zdejších zkušnených trenéru.

Děti získávají nejen sportovní dovednosti, ale také příjemné zažitky.

Všechny tyto aktivity byly podporovány MÚ Poruba

Naše MŠ bude v těchto sportovních akcích nadále pokračovat i v příštích školních letech.

Vždyť ve zdravém těle - zdravý duch.

Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1Ve zdravém těle, zdravý duch 1