Vaříme s Michalem

30. 1. 2023

Včera jsme zažili super odpoledne a podvečer. Navštívil nás Michal Křepelka, kterého nám doporučila Karolína ze Skutečně zdravé školy. Pozvali jsme děvčata ze spřátelených mateřských škol a začali jsme vařit. Co bylo na jídelníčku? Například krůtí sekaná s paprikou, špenátový koláč, dýňový nákyp, pomazánka z červené čočky, cizrnová s řepou, z pečených paprik, salát čočkový s porkem, jáhlový puding s kokosem a jáhlová kaše s jablky a skořicí. Vše bylo rychlé na přípravu, cenově dostupné a velmi dobré. Michal nám ukázal spoustu vychytávek jak využívat sezónní zeleninu, jak použít jáhly a čočku. Panovala velmi přátelská atmosféra, zábava a čas rychle utekl. Domluvili jsme další návštěvu na duben a už teď se moc těšíme.