Valentýnské stolování

Dnes je svátek svatého Valentýna a tak nám i paní kuchařka Blanička nazdobila naši ranní svačinku. Měli jsme maďarský chléb s vločkovou pomazánkou, který byl ozdoben srdíčkem. Kamarádi ze třídy žabiček si stoly vyzdobili prostírkami, které si sami udělali. Na stoly přidali srdíčka a také srdíčkové ubrousky. Druhou jídelnu vyzdobily děti ze třídy motýlků.  Udělaly tak překvapení kamarádům ze sluníček. K obědu jsme měli fazolovou polévku a quiche s pórkem, houbami a sýre. Na pití jsme měli vodu.

Učíme děti, že i kultura stolování je důležitá.