V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice

14. 1. 2021
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

S dětmi jsme si v tuto advetní dobu povídali o pečení cukroví. Co však také patří k vánočnímu pohodlí, patří pití a ochutnávání voňavých čajů s různými příchutěmi. A my jsme pečení a pití čaje spojili v MŠ v jedno. Udělali jsme si pečený čaj. Děti přinesly ovoce, koření a třtinový cukr...a podívejte se, jak jim šla práce od ruky :-) A po práci jsme s dětmi hlídali troubu, a čekali jsme, až se vůně bude linout třídou...a při poslechu koled, jsme si užívali tu pravou vánoční atmosféru.

V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1