V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice

14. 1. 2021
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

S dětmi jsme si v tuto advetní dobu povídali o pečení cukroví. Co však také patří k vánočnímu pohodlí, patří pití a ochutnávání voňavých čajů s různými příchutěmi. A my jsme pečení a pití čaje spojili v MŠ v jedno. Udělali jsme si pečený čaj. Děti přinesly ovoce, koření a třtinový cukr...a podívejte se, jak jim šla práce od ruky :-) A po práci jsme s dětmi hlídali troubu, a čekali jsme, až se vůně bude linout třídou...a při poslechu koled, jsme si užívali tu pravou vánoční atmosféru.

V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1V troubě se nepeče jen cukroví ...:-) MŠ Bohučovice 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací