Týden zdraví ve školní družině

26. 2. 2020
Základní škola Oskol Kroměříž

Řekli jsme si, co vše vlastně pojem zdraví obnáší, zahráli jsme si hry a vědomostní soutěže na toto téma a s pomocí slečny praktikantky ze SpgŠ jsme společnými silami připravili saláty, nápoje a špízy z ovoce a zeleniny. Nejen, že se děti hravou formou dozvěděly spoustu zajímavých informací o svém zdraví, ale výroba těchto zdravých pochutin je bavila a saláty a špízy se jim moc povedly. Jakmile svůj zdravý pokrm děti dokončily, do všeho se hned pustily a nezbylo vůbec nic.

vychovatelka: D. Kunová

Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1