Týden zdraví ve školní družině

26. 2. 2020
Základní škola Oskol Kroměříž

Řekli jsme si, co vše vlastně pojem zdraví obnáší, zahráli jsme si hry a vědomostní soutěže na toto téma a s pomocí slečny praktikantky ze SpgŠ jsme společnými silami připravili saláty, nápoje a špízy z ovoce a zeleniny. Nejen, že se děti hravou formou dozvěděly spoustu zajímavých informací o svém zdraví, ale výroba těchto zdravých pochutin je bavila a saláty a špízy se jim moc povedly. Jakmile svůj zdravý pokrm děti dokončily, do všeho se hned pustily a nezbylo vůbec nic.

 vychovatelka: D. Kunová

Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1Týden zdraví ve školní družině 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací