Týden s prarodiči na zahradě 7.5.

15. 3. 2019
RC Fazole, z.s.

Od září také zahájíme výuku v nové ZŠ Fazole, která bude obhospodařovat vlastní zahradu. Právě děti z nultého ročníku samy rozjely projekt Slepice. Začalo to nenápadně: jakého si pořídíme do školky mazlíčka? Ve školce máme dve šneky, škola jde dál. Už se nemůžeme dočkat hebkého peří našich nových kamarádek. Doufáme, že se v úterý podaří udělat kus práce a kdo ví, třeba nás krásné počasí a radost z práce inspiruje k pokračování ve sváteční den 8.5.!!!

Týden s prarodiči na zahradě 7.5. 1Týden s prarodiči na zahradě 7.5. 1