Týden ochutnávky, pečení

14. 11. 2022

Třída Včeličky si tento týden povídala o zdraví, bacilech, jak je důležité jíst hodně ovoce, nejen, když nás nemoc zastihne. Proto si děti vyzkoušely ochutnat ovoce v různém podání. Jablíčko zralé, nijak nezpracované, pak upečené v troubě, v podání výborného štrůdlu a nakonec v sušené podobě.  Děti si i vyzkoušely, jak je jednoduché si udělat koláč a použít při tom jen ovoce, které v létě mohly sbírat na zahrádce nebo v lese. Naše děti se snažíme vést nejen ke zdravé stravě, ale i ke sportu. V měsíci září a říjnu tato třída chodila jednou týdne v dopoledních hodinách na tenis. Od listopadu do prosince již chodí 2 krát týdne.

Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1Týden ochutnávky, pečení 1