Třešňobraní

15. 7. 2021
Mateřská škola Zdeňka Buriana - Jeřabinka

Prázdniny jsme letos uvítali "Třešňobraním", na kterém jsme s dětmi za pomocí rodičů sklidili letošní úrodu třešní z naší školkové zahrady.

Z třešní nám naše paní kuchařky udělaly rozvar, který využijeme na oslazení kaší a jogurtů ke svačině. Tatínky jsme rovnou využili na zpracování dřeva na opékání. Po práci jsme si společně opekli přinesené dobroty a popovídali si o našich plánech na léto.

Třešňobraní 1Třešňobraní 1Třešňobraní 1Třešňobraní 1Třešňobraní 1