Time for breakfast

2. 1. 2024

Máme u nás novinku 2024, která nás těší a na kterou se moc těšíme.

Protože si skutečně vážíme našich rodičů i dětí, máme NOVINKU, která se určitě bude líbit stejně jako nám pod názvem “TIME FOR BREAKFAST”.

Každou 1. středu v měsíci se uskuteční ráno od 8.00 hodin do 9.00 hodin snídaně s vašimi  - našimi dětmi v podobě skutečně zdravého snídaňového rautu od našich děvčat z kuchyně.

Začínáme poprvé tedy ve středu 3. 1. 2024.

Budeme mít možnost se s dětmi ve školce ráno “nasnídat” … ochutnat naší skutečně zdravou jídelnu naší STŘÍBRNÉ SKUTEČNĚ ZDRAVÉ ŠKOLY s Skutečně zdravá škola.

Můžeme se společně těšit na domácí sladké i slané pečivo a to studené i teplé, domácí moučníky a deserty, farmářské jogurty bílé i ovocné, tvarohy i tvaroháčky, medy, cereálie, naše müsli a dokonce i vymazlené různé druhy kaší pudinků a rosolů.

Dále bude přichystaná slaná varianta v podobě farmářských sýrů, salátů i různých druhů zdravých pomazánek. Samozřejmě při snídani nebude chybět ovoce se zeleninou v různé formě.

Dětem dále nabídneme a vy můžete ochutnat farmářské mléko, horkou domácí čokoládu, bio kakaový nápoj, bio čaje, čaje ovocné i bylinkové, domácí sirupy a pro náročné rodiče bude uvařena i káva.

KAŽDÝ RAUT BUDE JINÝ, DOBRÝ, VYMAZLENÝ A BUDE NÁŠ.

Uděláme si spolu prostě krásnou a pohodovou 1. středu v měsíci již od rána.

Tato snídaně bude nahrazovat dopolední klasickou svačinku. Kdo přijde mezi 8-9hodinou bude mít možnost u nás ochutnat spolu s dětmi. Děti samozřejmě budou mít v této podobě ranní raut i bez přítomnosti svých rodičů.

Time for breakfast 1