Téma týdne: povolání, zaměstnání

V rámci projektu Skutečně zdravá škola a zároveň týdenního tématu o povolání a zaměstnání se paní učitelka s dětmi rozhodli upéct si zdravou a chutnou svačinku. Výsledkem měla být pizza, která přece nemusí být nezdravá, když se na její výrobu použijí zdravé ingredience. Děti se do vaření aktivně zapojily. Seznámily se  se všemi surovinami, které se dávají do těsta a pak i na pizzu samotnou. Samy krájely, strouhaly a míchaly. Výsledkem byly prázdné talířky a plná bříška:-) Pro inspiraci přikládáme recept.

Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1Téma týdne: povolání, zaměstnání 1