SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY

11. 11. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

V Mateřské škole Brožíkova již tradičně 11. 11. 2019 přivítali sv. Martina na bílém koni.

Naše kuchařky na tuto slavnost upekly svatomartinské rohlíčky.

K radosti všech dětí, rodičů a dalších hostů přivezl sv. Martin se sváteční atmosférou také poselství, které předal ředitelce MŠ paní Bc. Marcele Nováčkové spolu s drobnými dárečky pro děti.

Děti společně se zaměstnanci na oplátku svátečně vyzdobily celý areál mateřské školy, připravily si vystoupení plné písniček, pranostik, vyráběly lampionky do lampionového průvodu, který světelnou cestou procházel po polabinském sídlišti.

Poděkování patří sponzorům firmě Bidfood, Hovorka catering, firmě Matýs Petr, Petr Mudroch a panu Zdeňku Dostálovi.

Autor: Eva Veverková

Dne: 12.11.2019