SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY

11. 11. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

V Mateřské škole Brožíkova již tradičně 11. 11. 2019 přivítali sv. Martina na bílém koni.

Naše kuchařky na tuto slavnost upekly svatomartinské rohlíčky.

K radosti všech dětí, rodičů a dalších hostů přivezl sv. Martin se sváteční atmosférou také poselství, které předal ředitelce MŠ paní Bc. Marcele Nováčkové spolu s drobnými dárečky pro děti.

Děti společně se zaměstnanci na oplátku svátečně vyzdobily celý areál mateřské školy, připravily si vystoupení plné písniček, pranostik, vyráběly lampionky do lampionového průvodu, který světelnou cestou procházel po polabinském sídlišti.

Poděkování patří sponzorům firmě Bidfood, Hovorka catering, firmě Matýs Petr, Petr Mudroch a panu Zdeňku Dostálovi.

Autor: Eva Veverková

Dne: 12.11.2019

SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1SVATÝ MARTIN PŘIJEL DO ŠKOLKY 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací