Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září

7. 10. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Také letos si nad nejmladšími strávníky vzali patronát osmáci. Vysvětlili jim, jak to chodí ve školní jídelně a při prvních obědech jim byli ve všem nápomocni. Nezapomněli také zdůraznit, aby se neplýtvalo jídlem. V září také oživil školní jídelnu i kuchařský mistr Tomáš Avrat, kterého si vedoucí školní jídelny pozvala, při příležitosti Týdne mezinárodní kuchyně na naší škole, aby inspiroval paní kuchařky novými recepty a trendy moderního stravování.

Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací