Stravování v ZŠ Slovan Kroměříž v měsíci září

7. 10. 2019

Také letos si nad nejmladšími strávníky vzali patronát osmáci. Vysvětlili jim, jak to chodí ve školní jídelně a při prvních obědech jim byli ve všem nápomocni. Nezapomněli také zdůraznit, aby se neplýtvalo jídlem. V září také oživil školní jídelnu i kuchařský mistr Tomáš Avrat, kterého si vedoucí školní jídelny pozvala, při příležitosti Týdne mezinárodní kuchyně na naší škole, aby inspiroval paní kuchařky novými recepty a trendy moderního stravování.