Stále se vzděláváme

30. 1. 2023

Vzdělávání u nás ve školce nepatří jen dětem a učitelkám, ale i našim devčatům z kuchyně. Velmi rádi jsme přijali krásné pozvání k našim přátelům z MŠ Fügnerova (skutečně zdravá rodina). Děkujeme❤️. Velmi sympatický, usměvavý a šikovný pan kuchař Michal Křepelka ukázal své umění v oblasti zdravého stravování - vaření z čerstvých a sezónních surovin. Naši školní jídelnu inspiroval ????. Sama jsem nyní zvědavá, jaký pokrm se nám v budoucnu ukáže na jídelníčku. Nikču i Leničku zaujal prý nejvíce špenátový koláč společně s našimi oblíbenými pomazánkami.