Sportovní olympiáda Klokánek

24. 6. 2022
Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

Dne 26. 5. se děti ze třídy Ježečci, Motýlci a Koťátka zúčastnily Sportovní olympiády mateřských a přípravných tříd "Klokánek". Ta se konala na Městkém stadionu v Krupce a pořadatelem byla naše MŠ Sluníčko. 

V osmi disciplínách se utkalo devět družstev zástupců krupských škol a školek. Závodníci soutěžili v běhu, skoku do písku, chůzi na chůdách atd. Všichni před olympiádou jistě pilně trénovali, protože se jim skutečně velmi dařilo. Za své výkony obdrželi medaile a dárkové předměty pro svou třídu. 

Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1Sportovní olympiáda Klokánek 1
Zpět na výpis