SPOLUPRÁCE a my ze školky

31. 1. 2024

Tentokrát spolu s naším zřizovatelem OÚ Veltěže a místní knihovnou. Naše školka byla oslovena ohledně spolupráce při přípravě zdravého pohoštění v rámci SETKÁNÍ STAROSTŮ OBCÍ a prezentovat “skutečně zdravou a hravou školku”. Děti připravily ráno v doplňkové aktivitě : KUCHTÍK moučník z celozrnné mouky s bio vejcem, bio jablky i mrkve slazené lokálním medem. Zároveň děti společně připravily košíčky z domácí vafle plněné čerstvým ovocem, mini pizzy s domácí náplní a spoustu ochucené kohoutkové vody pro starostky a starosty z lounského regionu, které pijeme i my ve školce. Kávu či čaj si každý pak mohl doladit k dokonalosti naším vlastním rýmovníkovým medem. Každoroční setkání starostek a starostů obcí místních lidových knihoven lounského regionu. Tentokrát toto setkání proběhlo v místní knihovně Veltěže. V knihovně nominované v roce 2023 na Knihovnu roku ČR a oceněné titulem Vesnická knihovna Ústeckého kraje v soutěži Vesnice roku 2023. Děkujeme za možnost být součástí a zároveň za dodání čerstvých produktů. Jsme Skutečně zdravá škola.