Společně navrhujeme podobu jedlé zahrady

Díky tomu, že jsme součástí programu "Skutečně zdravá škola" máme jedinečnou příležitost získat grant na projekt "Jedlá školní zahrada". Pozvali jsme proto do školy Ivanu Mertovou lektorku metody Dragon dreaming, aby zjistila od dětí i dospělých co nejvíce nápadů, jak by měla taková zahrada snů vypadat. Děti si přály například bazén, prolézačky, airsoft areál a obrovskou trampolínu. Dospělí bylinkovou zahrádku, skleník, ovocné keře a stromy, ale například i přistávací plochu pro UFO. :-)
Ostatní kuriózní nápady si můžete přečíst na předposlední fotce. Nakonec všichni vybrali jen tři nápady, které považovali za nejdůležitější