Společenství praxe

28. 5. 2019

Dnešní seminář - Skutečně zdravá škola, vzdělávání o ekologickém zemědělství - SPOLEČENSTVÍ PRAXE - děkujeme za účast MŠ Dobroměřice, MŠ Slavětín, MŠ speciální Louny, MŠ Přemyslovců Louny, Skutečně zdravá škola, Barbora Hajkova, OD NÁS PRO VÁS v Bedýnkách a Soukromá MŠ Mateřinka Louny (seminář plný nápadů, seznámení a inspirace ve spolupráci MŠ se Skutečně zdravou školou, místními farmáři, společností SCUK.CZ, zemědělci Od nás pro vás v Bedýnkách, rodinnou farmou Suchých ze Slavětína a produkty od firmy Vackovo pekařství)