Soutěž Bloger měsíce pokračuje

4. 1. 2016

Waldorfská škola Pardubice nás zaujala svými příspěvky do blogu, zejména svým videem a fotogalerií o přípravě školního políčka. Jako odměnu za svoji aktivitu posíláme do školy výrobky od společnosti PRO-BIO.

V Tipech na měsíc leden najdete pár námětů, jak správu a aktualizaci blogu vaší školy využít ve vyučování. A abyste byli ještě více motivováni k psaní a vydávání článků, připravil pro nejpilnějšího z vás náš partner, společnost Saloos, krásné dárky.

Vítězná škola se může těšit na balíček s přírodními osvěžovači vzduchu a esenciálními oleji.

Airspraye Saloos jsou čistě přírodní osvěžovače vzduchu, které můžete využít k rychlému a snadnému osvěžení a provonění ovzduší. Odstraní nepříjemné pachy, rychle dezinfikují prostor, nebo prostě jen navodí příjemnou atmosféru. Příjemné vůně nás dokáží „přeladit“ a povzbudí naši unavenou mysl.

Esenciální oleje
Příroda nám nabízí své jedinečné, nenahraditelné bohatství. Skrývá se v květech, plodech, listech, kůře i v kořenech bylin a stromů. Nejvzácnějšími podklady jsou 100% esenciální oleje. Dokáží pozitivně ovlivnit lidskou duši, blahodárně působit na emoce, mysl i celé tělo. Pár kapek éterického oleje dokáže vytvořit příjemnou atmosféru a skvěle nabudit k lepšímu výkonu či naopak uvolnit a pomoct se zrelaxovat.

Dárky do soutěže věnovala ryze česká značka Saloos, která se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované aromaterapeutické bio biokosmetiky. Jako první v ČR dokázala splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 se pyšní ochrannou známkou CPK bio. Cílem značky Saloos je vývoj výrobků v nejvyšší biokvalitě, které přispějí k dokonalé péči o pokožku celého těla i harmonizaci duše.