Sluníčkový den

Naše úžasná paní kuchařka Pavlínka si pro děti připravila na ranní svačinku lívance zdobené jahodami, banánem a meruňkovou marmeládou bez cukru. Dětská očka jen zářila  :) a snědlo se úplně vše!!

Na oběd byla krémová kukuřicová polévka s opraženými slunečnicovými semínky. Děti ze semínky nešetřily, jde vidět že moc dobře ví, co je dobré:)

Krémové dýňové rizoto vzaly děti útokem a chodily si přidávat. Mrkvičkový salát byl třešničkou na dortu úžasného oběda.

S plnými bříšky si šli děti odpočinout. Ale naše paní kuchařka nezahálela a dál připravovala další skvělou svačinku - vajíčkovou pomazánku.

Talířky byly prázdné :)