"Slané překvapení"

8. 7. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Děti si pro spestření deštivého dopoledne připravily s paníma učitelkama výbornou pomazánku z červené čočky. Do mísy postupně přidávaly zdravé ingredience dle receptu a nezapoměly ani na estetický vzhled. Se svými jednohubkami pohostily zaměstnance, kteří měli uhádnout z kterých surovin je pomazánka připravená. Tímto receptem jsme obohatili letní nápady na rychlé pohoštění.

"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1"Slané překvapení" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací