SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ

2. 1. 2021
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Vánoční čas voní omamně a sladce jehličím, kořením, ovocem, cukrovím a rozechvívá všechny naše smysly. Vůně povzbuzují naše těšení na Vánoce.  I naše školka se rozvoněla a po té vůni k nám vklouzlo tajemné kouzlo Vánoc, jak se zpívá ve známé vánoční písni.

Ve třídě Soviček si připravili na předvánoční pohoštění rohlíčky s ořechovou a makovou náplní. Děti z připraveného těsta válely, plnily a tvarovaly pečivo. Společnou hostinu pak zapili ovocným džusem.

Třída Koťat se pustila do pečení tradičních perníčků, které na vánočním stole nesmí chybět. Vždyť co by to bylo za Vánoce bez vůně skořice a medu.

Ve třídě Montessori II. děti tvořily nepečené cukroví, banánové jednohubky, kuličky ze sušeného ovoce obalované v kokosu, celozrnné sušenky zdobené krémem z tvarohu a zakysané smetany. Mlsání ovocných dobrot podtrhla chuť citrusové šťávy, kterou si děti samy vylisovaly z pomeranče, mandarinky nebo citronu.

SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1SLADCE VOŇAVÉ VÁNOCE V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací