Skutečně zdravá výzva

6. 4. 2021
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Ahoj kamarádi, přejeme vám krásné úterní ráno. Opičí výzva skončila a my se těšíme na vaše výsledky. Vyplněnou tabulku posílejte mailem, házejte do schránky nebo přineste. Každý účastník dostane malou dobrotu. A aby jste nezaháleli, tak přicházíme s další výzvou, kterou jsme připravili ve spolupráci s naší výživovou poradkyní Míšou.Tentokrát je připravena měsíční zdravá výzva. Na každý den je úkol v podobě jakékoliv pohybové aktivity, a snědení ovoce a zeleniny. Na konci výzvy by měly děti nakreslit (nebo s pomocí dospělých doplnit) oblíbený sport, zeleninu i ovoce. Výzva je opět pro všechny - děti, maminky, tatínky, babičky, brášky a sestřičky. Budeme rádi, když se zapojíte. Připravenou máme samozřejmě malou odměnu. MY VÝZVU PŘIJÍMÁME, CO VY? NENECHÁTE NÁS V TOM?

Skutečně zdravá výzva 1Skutečně zdravá výzva 1