Skutečně zdravá škola v ZŠ a MŠ Rožďalovice

Dne 28.8.2020 se v naší školní jídelně uskutečnil praktický seminář, které ho se zúčastnily paní kuchařky a pedagožky z mateřské a základní školy. Koordinátorka Karolína ze Skutečně zdravé stravy našim kuchařkám poradila, jak dosáhnout zvýšení kvality nabízených pokrmů či jak využít čerstvých sezónních surovin od regionálních pěstitelů a připravit tak zdravější pokrmy pro děti bez polotovarů. Nedílnou součástí semináře byla také nauka o výživě s lektorkou Kateřinou, která nás naučila připravovat lahodné a zdravé pokrmy z netradičních surovin.

Skutečně zdravá škola v ZŠ a MŠ Rožďalovice 1Skutečně zdravá škola v ZŠ a MŠ Rožďalovice 1Skutečně zdravá škola v ZŠ a MŠ Rožďalovice 1Skutečně zdravá škola v ZŠ a MŠ Rožďalovice 1