“SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA NÁS SPOJUJE NEHLEDĚ NA VZDÁLENOST"

28. 11. 2023

Rádi spolupracujeme s ostatními organizacemi, školami, ale hlavně školkami. Pokud se jedná o skutečně zdravou školu, jsme nakloněni myšlenkové spolupráci velmi rádi. Posíláme náš srdečný pozdrav do vzdálené školky 350 km od nás, ovšem myšlenkově vzdálené jen 1 mm. Tímto pečením a zdobením perníkového srdce posíláme pozdrav do bronzové MŠ nám. Republiky Znojmo MŠ nám. Republiky Znojmo v čele se skvělou paní ředitelkou Lenkou a navazujeme společnou již aktivní spolupráci. Zdravíme tímto celý tým školky a všechny znojemské děti. AHOOJ z Veltěž.